Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Wychowawcy i Dyrektorzy 

zabrze. KOPALNIA (3)

Tworzymy WYCIECZKI SZKOLNE, które są atrakcyjne, bezpieczne i w dostępnych cenach!
Nasze biuro turystyczne zostało założone przez czynnych przewodników z doświadczeniem nauczycielskim oraz czynnych nauczycieli z doświadczeniem przewodnickim.
Jesteśmy krajoznawcami, to nasza pasja, więc jesteśmy merytorycznie przygotowani, by przybliżyć Wam historię, cuda przyrody, kulturę materialną i niematerialną. Nie pomijamy też zabawy i wypoczynku. Wycieczka ma być ciekawa, atrakcyjna i bezpieczna, a nie tylko najtańsza.
Turystyką, krajoznawstwem, przewodnictwem, wreszcie organizacją imprez turystycznych, wypoczynkowych oraz edukacyjnych dla szkół zajmujemy się nie od dziś. Jesteśmy profesjonalistami.
Realizujemy wycieczki szkolne z każdej miejscowości w Polsce. Sprawdź nas.

 

Dla grup szkolnych, programy wycieczek budujemy w oparciu o najbardziej pożądane przez nie rodzaje aktywności. Dlatego osiągamy sukces, jeśli chodzi o przekaz dydaktyczny i wychowawczy, który wplatamy w atrakcyjną formę tworzonych przez nas wycieczek. Dobra zabawa, atrakcyjna forma, aktywność i wypoczynek, to narzędzia, które służą nam do celów edukacyjnych.

Tworzymy innowacyjne programy wycieczek i imprez. Posiadamy nietuzinkowe pomysły na aktywność, wypoczynek i przyswajanie wiedzy na naszych wycieczkach.

Wycieczki, szczególnie szkolne, to nie tylko jazda autokarem od jednej „wielkiej” atrakcji do drugiej „jeszcze większej”.

Po pierwsze, potrafimy zainteresować i przedstawić w innym świetle miejsca powszechnie znane (np. dosypać rodzynków przez wizytę w pięknych, a nieuczęszczanych zakątkach).

Po drugie, oprócz – tworzonych indywidualnie pod każdą grupę i w najatrakcyjniejszy sposób – wycieczek „objazdowych”, w naszej ofercie znajdziecie coś więcej. Proponujemy aktywne wycieczki i wypoczynek, przygodę i inny sposób poznawania świata: multimedialne wystawy i muzea, widoki ze SZLAKU górskiego, KAJAKU,  ROWERU i z pokładu JACHTU.

POWIEDZ nam co chcesz robić na swej wycieczce, a my STWORZYMY ofertę dla CIEBIE!

Spływ (3)
  • AKTYWNY WYPOCZYNEK i ROZRYWKA – spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, parki wodne, linowe, paintball
  • EDUKACJA – wykłady, lekcje muzealne, zajęcia edukacyjne w różnych miejscach
  • MIASTA, ich bogactwo architektoniczne, muzealne, społeczne
  • PRZYRODA – wycieczki w Parkach Narodowych, krajobrazowych, wycieczki w górach
  • KULTURA – wyjazdy do oper, teatrów, kin czy wyjazdy na nietuzinkowe wydarzenia kulturalne
  • Czas WOLNY – spacery starówkami miast, brzegiem morza
  • STANDART usług gastronomicznych i noclegowych
  • NASYCENIE programu różnego rodzaju atrakcjami
  • CZAS, który chcesz poświęcić na zwiedzanie lub wypoczynek
Slide Kids

 

Jesteśmy zawodowymi, licencjonowanymi PRZEWODNIKAMI miejskimi, terenowymi i górskimi oraz pilotami wycieczek. W naszym zespole są też osoby wykonujące zawód nauczyciela. To my, fachowcy, otworzyliśmy i prowadzimy biuro organizacji wycieczek. ZNAMY SIĘ na swojej pracy! Tworzymy ATRAKCYJNE i BEZPIECZNE wycieczki szkolne w DOSTĘPNYCH CENACH! Turystyką, krajoznawstwem, przewodnictwem, wreszcie organizacją imprez turystycznych, wypoczynkowych oraz edukacyjnych dla szkół zajmujemy się od wielu lat.

~ SKONTAKTUJ SIĘ z nami: zadzwoń, napisz lub umów się na SPOTKANIE. 

.

.

Organizujemy wycieczki szkolne z każdej miejscowości w Polsce.

Interesują Cię np. wycieczki szkolne z Białegostoku, wycieczki szkolne z Gdańska, wycieczki szkolne z Katowic, wycieczki szkolne z Krakowa, wycieczki szkolne z Lublina, wycieczki szkolne z Łodzi, wycieczki szkolne z Poznania, wycieczki szkolne z Rzeszowa, wycieczki szkolne ze Szczecina, wycieczki szkolne z Warszawy, wycieczki szkolne z Wrocławia?
Napisz do nas, gdzie chcesz jechać, a otrzymasz ofertę.

Zadzwoń: +48 607 300 754. Napisz: wycieczka@tworzymywycieczki.pl

POBIERZ DOKUMENT:

Ważne informacje dotyczące wycieczek

 

Katalog wycieczek: